Popolini (voorgevormd newborn + one size)

Het Oostenrijkse familiebedrijf Popolini starte in 1991 met de productie van wasbare luiers een duurzame baby- en kinderspullen. Popolini produceert in Europa en garandeert zo korte afstanden van producent tot consument, met eerlijke arbeidsomstandigheden. De producten voldoen aan de hoogste kwaliteitsnormen en zijn OEKO-TEX® en GOTS gecertificeerd.

  • *Set 10x Minifit + overbroekje - Popolini*
    *Set 10x Minifit + overbroekje - Popolini*

    De Popolini Newborn MiniFit Set Wasbare Luiers is een mooie starterset met basisluiers in diverse kleuren en een wit overbroekje. Deze set van Popolini bestaat uit:

    ∙ 10 x Newborn MiniFit Basisluiers (in diverse kleuren)
    ∙ 1…

    € 200,00
  • *Set 10x Maxifit + overbroekje - Popolini*
    *Set 10x Maxifit + overbroekje - Popolini*

    De Popolini MaxiSnap is de OneSize luier van voorheen maar dan hernoemd en vernieuwd. Vanaf nu dus: MaxiSnap.

    Deze Popolini Organic MaxiSnap Set van Wasbare Luiers bestaat uit:

    ∙ 10 x Organic MaxiSnap wasbare basisluier (met…

    € 250,00
  • *Set 10x Ultrafit + overbroekje - Popolini*
    *Set 10x Ultrafit + overbroekje - Popolini*

    De Popolini MaxiSnap is de OneSize luier van voorheen maar dan hernoemd en vernieuwd. Vanaf nu dus: MaxiSnap.

    Deze Popolini Organic MaxiSnap Set van bestaat uit:

    ∙ 10 x Organic MaxiSnap wasbare basisluier (met inklikbare…

    € 250,00

Geboortelijsten

Hieronder staan de geboortelijsten van de kindjes die pas zijn geboren:


Geboortelijsten

Info over een geboortelijst

Circulaire winkel?

Wat is een circulaire winkel?

TWEEDEHANDS is de basis van de winkel:
Het aanbod staat niet online en de spullen kunnen enkel in de winkel worden aangekocht. Tweedehands wordt niet verzonden, sorry.

Alle NIEUWE spullen uit de winkel staan wel online en kunnen ook via de webshop worden besteld. Direct beschikbaar om af te halen, of het kan verzonden worden.

HERBRUIKBAAR hoort ook bij circulair: een groot assortiment wasbare luiers, wasbare billendoekjes, stoffen slingers van recupstof, herbruikbare kronen, etc.

VERHUUR is het toppunt van duurzaamheid: dure items die maar kort worden gebruikt, zoals een co-sleeper of mozesmandje, of juist producten die je eerst wil uitproberen, zoals wasbare luiers of een draagzak.


 

Infomomenten wasbare luiers & ergonomisch dragen

Welkom voor een infosessie over wasbare luiers of ergonomisch dragen


Wasbare luiers:
meer uitleg + praktische informatie + inschrijven kan hier.
Ergonomisch dragen:
meer uitleg + praktische informatie + inschrijven kan hier

© 2018 - 2023 Scharrelvos | sitemap | rss