(zonnekind-)poppen
De allermooiste poppen voor de winkel worden gemaakt door Jenny van Puur en eerlijk handwerk.
Deze poppen zijn volldig handgemaakt van de beste, biologische materialen. Het aanbod is altijd maar klein en afhankelijk van het moment.
De poppen van Pelle & Pippa zijn eveneens handgemaakt en vormen een budgetvriendelijkere variant van heerlijk eerlijk speelmateriaal.
- Pop Pippa
Käthe Kruse en Daniela Dreschers Pippa en Pelle - die doen de harten van kinderen (en moeders) gaan sneller kloppen. Om te knuffelen, spelen en liefhebben!
De naam Käthe Kruse heeft een unieke reputatie in de…€ 65,00 - Pop Pelle
Käthe Kruse en Daniela Dreschers Pippa en Pelle - die doen de harten van kinderen (en moeders) gaan sneller kloppen. Om te knuffelen, spelen en liefhebben!
De naam Käthe Kruse heeft een unieke reputatie in de…€ 60,00
Geboortelijsten
Hieronder staan de geboortelijsten van de kindjes die pas zijn geboren:
Geboortelijsten
Circulaire winkel?
TWEEDEHANDS is de basis van de winkel:
Het aanbod staat niet online en de spullen kunnen enkel in de winkel worden aangekocht. Tweedehands wordt niet verzonden!
Alle NIEUWE spullen uit de winkel staan wel online en kunnen ook via de webshop worden besteld. Direct beschikbaar om af te halen, of het kan verzonden worden.